دامن کوتاه زمستونی رو با چی بپوشیم؟

الان که هوا رو به سردی میره و همه ی لباس هامون داره کلفت و ضخیم میشه بهتره راجع به اون ها بیشتر بدونیم که راحت تر بتونیم لباس های پاییزی و زمستونیمون رو ست کنیم و ازش ترکیب شیک و قشنگی رو در بیاریم. برای این فصل ها معمولا پارچه های ضخیم تری استفاده میشه. توی لباس ها و برای ست کردن اون ها با کفش و کیف باید آگاهی داشته باشیم. مثلا من اینجا براتون دامن های کوتاه ضخیم که دامن زمستونی هم میشه بهشون گفت چون کلفت هستند ، صحبت کنم.

ست کردن دامن کوتاه زمستونی و بوت

این مدل دامن ها برای مهمونی های فصل سرد خیلی مناسبه و شما میتونید با اون خیلی چیز ها رو ست کنید و ترکیب شیک و قشنگی رو بسازید. مثلا این دامن ها رو میتونید با جوراب شلواری کلفت ست کنید و با کفش مناسب اون مهمونی بپوشید. راه دیگه ای که خیلی میتونه قشنگ باشه ست کردن این دامن ها با بوت هست. بوت هم میتونه بلند و هم کوتاه باشه ولی چون خود بوت هم برای فصل سرد استفاده میشه، ترکیب این دو میتونه خیلی شیک تر باشه.

این دامن ها رو میتونید با کت های مختلف ست کنید. کت های کوتاه و بلند به این دامن ها می خوره و ترکیب جذابی رو میسازه. میتونید کت های چرم رو با این دامن ها ست کنید و با کفش چرم اون رو تکمیل کنید. این جوری یک ست شیک و تقریبا اسپورتی رو به شما میده و برای مهمونی های عصر میتونه مناسب باشه.

ست کردن پلیور با دامن

برای ست کردن بالاتنه با این دامن ها، میتونید از پلیور های بافت که کمی هم گشاد هستند استفاده کنید. یا میتونید از شومیز های ضخیم که مناسب فصل سرد هستند برای ست کردن با این دامن ها استفاده کنید. دقت کنید اگه دامن رو ساده انتخاب میکنید، میتونید بالا تنه رو طرح دار انتخاب کنید و اگر دامن رو طرح دار انتخاب میکنید بالا تنه رو ترجیحآ ساده انتخاب کنید و از رنگ هایی که توی دامن طرح دار استفاده شده ، برای بالا تنه انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *